Blog

Alates 14.03 tunniplaanis lastele mõeldud tunnid

Tervitame oma tunniplaanis lausa kaht uut treeningut väikestele superkangelastele.

Alates 14. märtsist lõbustab Eneli Essi lapsi läbi mängulise Lastejooga, mis põimib endas muusika, mängud, jutustused ja loomulikult ka joogapoosid. Treeningud hakkavad toimuma esmaspäeviti kell 17.00, kestus on 45 minutit ja vanuserühmaks 6-10-aastased. Kohti tunnis 12. Ühe korra maksumus on 4,5 €.

17. märtsil ja igal sellest järgneval neljapäeval kell 16.00 annab Margit Laev oma panuse sama vanuserühma paremasse tervisesse laste Seljatreeninguga, et pisikesed superkangelased oma selga tugevana ja rühti ilusana hoiaksid. Kohti tunnis 15 (ühe korra pääse 4.50).

Võimalus osta 10 korra pääse, mis on kasutamiseks ühele lapsele korraga (ei saa lapsevanem ja laps või teine lapd ristkasutada). Pääsme korrad tuleb kasutada hiljemalt 29.05.2016

Kümne korra pääsmega võimalus tundi registreerida läbi broneerimissüsteemi. 10 korra pääsmeid müüme piiratud koguses (10 pääset).

Ülejäänud kohtadele saab osta 4.50 eurot maksva pääsme samal päeval enne treeningu algust.

Kui laps on registreeritud kliendiks, siis on võimalus ka ühe korra pääset ostes samal päeval helistades 7376280 ja koht tundi broneerida läbi klienditeeninduse.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Related Posts