Blog

Alates 3. maist saab jätkata õue, video- ja individuaaltrennidega

Vabariigi valitsuse otsusega saame alates esmaspäevast, 3. maist, alustada õuetreeningutega kuni 10-liikmelistes gruppides, individuaalsete videotreeningute ja jõusaalitreeningutega.

Rühmatreeningute teenust hetkel me kahjuks endiselt pakkuda ei saa ning seega jätkub kõikide pääsmete automaatne peatamine kuni rühmatreeningud siseruumides on lubatud.

Palume klientidel, kes soovivad alates 03.05.2021 kasutada allolevaid individuaalse- või õuetreeningu võimalusi sellest eraldi teada anda kirjutades ivika.varton@ut.ee ja pääsmelt võetakse peatamine maha.

  1. Videotreeningud fitnessiklubi suures saalis kuni kahele inimesele. Videotreeningu tegemiseks saab broneerida koha fitplan.ut.ee lehel oleva plaani alusel. Ühes treeningus saab osaleda maksimaalselt kaks inimest. Broneeringu saab teha ühele kellaajale üks inimene ja temaga koos võib tulla sama treeningut tegema teine kehtiva pääsmega klient.
  2. Õuetreeninguid vastavalt tunniplaanile alates 03.05.2021. Õuetreeningus osalemiseks tuleb administraatori juures broneering kinnitada ja vastu saate treeningus osalemise tšeki, mille annate treenerile.
  3. Fitnessiklubi jõusaalid ja kergejõustikuhall on avatud kontaktivabaks individuaalseks treenimiseks. Selleks, et treenimine sujuks ja saaksime täita 25% täituvuse nõuet, tuleb kõigi kolme korruse jõusaalides ja kergejõustikuhallis treenimiseks broneerida 2-tunnine ajavahemik helistades 737 6280 või kirjutades fitness@ut.ee. Võimalik on ka koha peal ennast jõusaali kasutuseks kirja panna, aga sellisel juhul tuleb arvestada võimalusega, et saalide mahutavuse piirarv on juba täis. Kohta saab ette kinni panna maksimaalselt 1 päev ette. Jõusaali kasutamise aeg broneeringu alusel on maksimaalselt 2 tundi!
  4. Personaaltreeningu võimalust nii jõusaalis treenimiseks kui ka individuaalseks treeneriga treeninguks rühmatreeningute saalis (täpsustavaks infoks kirjutada ivika.varton@ut.ee)

Spordiklubi saunad on suletud!

Related Posts