Blog

Hakka mitmekülgseks – kliendimäng!

Kevad on tulemas, ilmad muutuvad ilusamaks ja mitmekesine treening üha lihtsamaks. Et aga välitreeningud hetkel veel igal ajal võimalikud ei ole, hakkame mitmekesistamisega peale siseruumides – täpsemalt rühmatreeningutes! Selleks lööme käima lõbusa kliendimängu, milles iga soovija end proovile panna ning uusi treeningstiile avastada saab.

Reeglid on järgmised – mängu kestuse jooksul tuleb koguda kaardile 5 erinevat trenni kategooriatest
1) “Trimmi keha ja vaim” (roheline),
2) “Tantsides vormi” (lilla),
3) “Koordinatsioon ja võhm” (punane),
4)”Jõud ja lihas” (sinine)
5) “Jõusaalis treener” (hall).

Kaardile tuleb vastavat värvi treeningul märkida käimise kuupäev ning võtta selle lõppedes peale ka treeneri allkiri. Kui viis kategooriat koos, saab sportlane täidetud kaardi spordihoone fuajees asuvasse loosikasti lasta ning uut kaarti täitma hakata!

Trenne saab koguda 4. aprillist 25. aprillini ning selle aja jooksul võib sportlane täis koguda nii palju kaarte, kui vaid soov on ja jaksu jätkub. Iga nädala möödudes loosime välja ühe õnneliku, kes saab aktiivse trenniskäimise eest premeeritud auhinnakomplektiga, millele õla alla pannud Science in Sport Estonia, SEMU ning Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi. Loosimised peame teisipäevadel, 11. ja 18. aprillil, ning ka kliendimängu lõpupäeval, 25. aprillil. Mängu sisse jääb muuhulgas ka 22. aprill, mil leiab aset üleriigiline fitnessiklubide avatud uste päev, millest meie klubis saab osa võtta suure avatud rühmatreeningute ning erinevat sorti võistluste näol. Sellest kõigest peagi lähemalt, kuid juba praegu võib lisa kiigata http://www.liigume.ee

Kui kõlab hästi, küsi trenni tulles spordihoone administraatorilt
mängus osalemiseks kaart, vaata tunniplaan uue pilguga üle ning vali mõni teistmoodi ja huvitav treening välja.

Spordihoones näeme!

kampaaniaplakat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Related Posts