Hinnad

TÜ Fit pakub linna parimaid hindu

3. korruse jõusaali kuupääse

20€

 • Pääs ainult fitnessiklubi 3. korruse jõusaali

Pääsmete hinnad kogu maja lahtioleku ajal | E-R 07.00-22.00, L-P 08.00-22.00

Üksikpilet

5€

 • Rühmatreeningud tunniplaani alusel
 • Jõu- ja tõstesaalid
 • Sõudeergomeetrid
 • Kergejõustikuhall

Kuupääse

35€

30€
Püsikliendile
Tudengile
Õpilasele
Pensionärile
ITIC kaardiga
 • Rühmatreeningud tunniplaani alusel
 • Jõu- ja tõstesaalid
 • Sõudeergomeetrid
 • Kergejõustikuhall

10x pääse

40€

 • Rühmatreeningud tunniplaani alusel
 • Jõu- ja tõstesaalid
 • Sõudeergomeetrid
 • Kergejõustikuhall

3 kuu pääse

85€

 • Rühmatreeningud tunniplaani alusel
 • Jõu- ja tõstesaalid
 • Sõudeergomeetrid
 • Kergejõustikuhall

6 kuu pääse

170 €

155€
Püsikliendile
 • Rühmatreeningud tunniplaani alusel
 • Jõu- ja tõstesaalid
 • Sõudeergomeetrid
 • Kergejõustikuhall
 • 28,3 €/kuu
  25,8 € /kuu püsikliendile

12 kuu pääse

295€

260€
Püsikliendile
 • Rühmatreeningud tunniplaani alusel
 • Jõu- ja tõstesaalid
 • Sõudeergomeetrid
 • Kergejõustikuhall
 • 24,6 €/kuu
  21,7 € /kuu püsikliendile

Kellele kehtib tudengihind?

Tartu Ülikooli tudengi hind kehtib järgnevate dokumentide esitamisel: Eesti Üliõpilaspileti (TÜ tudengile), ISIC tudengikaartide (tavakaart, ISIC Tudeng Electron, ISIC MasterCard Tudengikaart, millel on märgitud õppimiskohaks Tartu Ülikool) või dekanaadi õppimist tõendava dokumendi esitajale. Lisaks Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi Spordikooli õppelepingu sõlmijale, kellel on kehtiv leping ning õigeaegselt tasutud õppemaks.

Kui kaua pääsmed kehtivad?

 • Kuupääse kehtib 30 kalendripäeva alates ostukuupäevast
 • 10 korra pääse kehtib kasutamiseks 10 korral 60 kalendipäeva jooksul ostukuupäevast
 • 6 kuu pääse kehtib 183 kalendripäeva alates ostukuupäevast
 • 12 kuu pääse kehtib 365 kalendripäeva alates ostukuupäevast

Kes on püsiklient?

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi fitnessiklubi püsiklient on klient, kes on omanud fitnessiklubi pääset ilma vahedeta vähemalt 180 päeva jooksul alates esimese pääsme ostukuupäevast. See tähendab, et 6-kuu pääsme ostmine ei anna ostu kuupäevast alates kohe püsikliendi staatust, vaid püsikliendiks saadakse 180 päeva möödudes järgmise mistahes pääsme ostmisel. Püsikliendi staatus säilib juhul, kui uus pääse ostetakse hiljemalt eelmise pääsme lõpukuupäevale järgneval kuupäeval, näiteks kui ostetud on pääse, mis kehtib 27. septembrini, peab järgmine ostetav pääse hakkama kehtima 28. septembrist. Sealhulgas lähevad arvesse ka ühe korra pääsmed.

Püsikliendil on õigus broneerida tundidesse 3 päeva enne treeningu toimumist, tavakliendil on õigus broneerida tundidesse 2 päeva enne tunni toimumist.

66 Comments

 1. Liis

  Miks on teie hommikuste aegade juures kirjas kuupäev kuni 20.06.2014?
  Kas antud hinnad kehtivad ka praegu, novembrikuus?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Tänan tähelepaneku eest! HInnad kehtivad, kuid mainitud kuupäev märgib seda, et suvel on lahtiolekuaegadeks 9.00-20.00 (mitte 7.00-22.00), aga võttes arvesse Teie tähelepanekut, tegime parandused ja nüüd peaks olema asi selgem.

 2. Ave

  Tere!

  Küsin hinnakirja kohta. Kui osta 12 kuu pääse ja näiteks suveperioodil kuu aega või 2 kuud käia ei saa, kas siis on võimalik ühe või kahe kuu võrra paketti pikendada (ilma et peaks midagi juurde maksma)? Või kui peaks poole perioodi jooksul juhtuma, et enam tervislikel põhjustel (rasedus vms) trennis käia ei saa, kuidas sellele situatsioonile vastu tullakse?

  1. Ivika Värton

   Tere Ave,

   Üldiselt ja eelkõige pika perioodi pääsmega klientidele püüame ka suvel vastu tulla ja peatada pääsme ajaks, kui inimene on näiteks puhkusel. Haiguste korral kindlasti peatame pääsme, kuid oluline on haiguse ilmnedes ja nähes, et see ei ole paaripäevane haigus, klubi kohe teavitada, et saaksime pääsme peatada haiguse ja taastumise perioodiks. Peatamise eest raha ei küsi. Lähtume klienditeeninduse heast tavast ja püüame inimest esikohale panna.
   Vastavalt teeninduseeskirjale ostetud pääsmeid, millega on teenust juba kasutatud me tagasi ei osta.Kui on ostetud pika perioodi pääse ja juhtub, et ootamatutel põhjustel enam käia ei saa, siis lahendus on oma pääse teisele inimesel edasi anda. Kindlasti otsime alati konkreetsel juhul kliendiga erinevaid võimalusi, mis oleksid vastuvõetavad mõlemale osapoolele.

 3. Hel

  Mõtlen kuupileti ostu peale, kuid tean, et vahepeal sõidan pooleteiseks nädalaks vanemata koju, kas ma võin selleks ajaks kaardi sõbranna kasutusse anda?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Kõik pääsmed on personaalsed ja teisele inimesele edasi anda ei tohi. Rohkem informatsiooni kindlasti saate lugedes läbi Kodukorra ja Teeninduseeskirja. Pääset on võimalik mõistlikkuse piirides mõjuval põhjusel soovitud perioodiks peatada ja seega pääsme kasutusaeg kliendi jaoks ka pikeneb.

 4. Merili

  Kui mul on ostetud kuu pilet ja ma pole püsiklient, siis sellega ma rühmatreeningutesse ei pääse?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Kui teil on ostetud fitnessklubi kuupääse, siis loomulikult saate käia ka rühmatreeningutes ning neisse süsteemi kaudu kohta broneerida. Püsikliendile (klient, kes on vahedeta ostnud pääset vähemalt 180 päeva) pakume eelkõige soodsamat hinda uue pääsme ostmiseks ja eelisbroneerimise võimalust.

 5. Liina

  Kas hommikuse pääsmega võib ka kell 14.55 tulla trenni (nt jõusaali)?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Üldiselt eeldame siiski, et jõusaali kasutaja tuleb hommik/nädalavahetuse pääsmega kohale tund aega enne pääsme piirangu algust (antud juhul kell 14).

 6. Hil

  Kas 10 korra pääsme puhul saaks seda ühele treeningule 2 korda ka kasutada? et siis kaks inimest?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Vastavalt ka kodulehel väljas olevale teeninduseeskirjale on kõik pääsme õigused personaalsed ja teine inimene sama pääset kasutada ei saa.

 7. K

  Tere,
  Kas 10x kaardi ostmisega saab rühmatreeningutesse ka läbi neti aja broneerida?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   10 korra pääsmega kehtib samasugune broneerimisõigus nagu kõigi teiste pääsmetega. Ostu sooritamisel peaks klienditeenindaja Teile ka kohe parooli saatma Teie poolt antud e-posti aadressile.

 8. Ettel

  Tere

  Ei leia kodulehelt mis kellani saab hommikul Tartu Ülikooli tudeng kergejõustikuhalli tasuta kasutada?

  1. Ivika Värton

   Tere Ettel,

   Teenust ei ole fitnessklubi leheküljel selle tõttu, et see on kogu spordiklubi teenus ning info on olemas sport.ut.ee. Tartu Ülikooli üliõpilasele üliõpilaspileti ette näitamisel on kergejõustikuhalli kasutamine tasuta iga päev kuni kella 13ni (kella 13ks peaks treeningtegevus selle võimalusel korral olema lõppenud). Vastava teenuse kasutamiseks tuleb teil tulla kohale ning esitada eelpool märgitud dokument.

 9. Erika

  Tere,

  broneerimisjuhistes on kirjas “12. Ühe korra pääsmeid ostvad kliendid saavad tundi registreeruda tunni toimumise päeval vabade kohtade olemasolul aadressil fitness@ut.ee või helistades 7376280.”
  Kuid proovisin samal päeval end administraatori kaudu registreerida ning öeldi, et ilma minu isikuandmeteta (maili-aadress, isikukood jne) pole broneerimine võimalik ehk et telefoni teel kohta reserveerida ei saa. Seega on info ekslik.

  Teiseks küsimus, miks on Fitness klubi pääsmete jaoks vaja esitada enda isikukood? Milleks vajab spordiklubi isikukoodi ning kuidas käideldakse selliseid olulisi isikuandmeid, mida üldjuhul kasutatakse medistsiinisüsteemis ja riiklike teenuste puhul?

  1. Ivika Värton

   Tere Erika,

   Selleks, et tundi saaks registreeruda, on vaja kliendi nime andmebaasis, sest kui oleks nimeta kliendid, siis ei saaks me kuidagi tuvastada, kes ja kas on registreerunud. Kui te ei soovi oma andmeid avaldada, siis saate kohale tulla, osta jaemüügi pääsme ning osaleda tunnis ilma oma nime ning muid andmeid avaldamata.
   Isikukood on vajalik selleks, et eristada andmebaasis kliente, kellel on sama ees- ja perekonnanimi. Isiku andmeid käideldakse kõikide reeglite kohaselt ning need ei ole nähtavad ega kättesaadavad kolmandatele isikutele.

 10. Madlen

  Kas liitumistasu on ka?

  1. Ivika Värton

   Tere, meie spordiklubis liitumistasu ega lepingut ei ole. Pääsme hinnale lisndub pandisraha eest klubikaart, mille hind on 3.20.

 11. Kenigbolo Meya Stephen

  Hi,

  As a student of the university of Tartu, would I be required to purchase a semester ticket to use the gym or I’m entitled to free fitness training as a student? Just curious…..

  1. Ivika Värton

   Dear Stephen,
   As a student of the UT you can purchase cheaper pass to the gym. For students of the UT we have free usage of track and field hall (no gym) until the end of semester (28.06.15)

 12. Andrew

  Tere,
  Kas spordiklubis on võimalik osta ka lihtsalt kolme korruse jõusaali ja kergejüustikuhalli pääsme, kuna aeroobikatreeninutest ma osa võtta ei soovi. Aitäh.

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Jõusaali ja kergejõustikuhalli kasutusele eraldi hindasid ei ole. Pakume fitnessklubi teenust, mis sisaldab kergjeõustikuhalli, sõudeergomeetrite, jõusaalide ja rühmatreeningute teenust.

 13. Elina

  Tere!
  Kas esimese külastuse eest peab ka maksma, või esimene kord on tasuta (jõusaalis).

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Kindlasti näitame meelsasti teile meie saale ja võimalusi,et näha kas jõusaali võimalused rahuldavad teie soove või ei. Treenimiseks jõusaalis siiski peaks ostma pääsme.

 14. Rahel

  Tere!
  Kas esimest korda trenni tulemiseks võib osta ühekorra pääsme selleks, et teada saada, kas trenn on ikka sobiv?
  Ning kas pääset saab osta vaid kohapealt?

  1. Ivika Värton

   Tere, meil on võimalik osta ühe korra pääsmeid.
   Sügisel kaks nädalat pakkusime ka tasuta proovimise võimalust, kuid hetkeks on see pakkumine läbi. Pääsmeid saab osta kohapeal makstes sularahas või kaardiga. Kindlasti tasub läbi lugeda teeninduseeskiri ja kodukord. Lisaküsimuste või murede korral kindlasti tasub kirjutada ivika.varton@ut.ee.

 15. Liina

  Tere!

  Kas ka ülikooli töötajatele kehtib sisehalli tasuta kasutamine? Kas see on kindlatel aegadel või terve päeva? Kas ka staadion kuulub sinna alla?

 16. Liis

  Tere!

  Tekkis selline küsimus, et kui soovin osta 6 kuu pääset fitnessklubisse, kas pean selle kohe terves ulatuses (170 eurot) välja ostma, või saan maksta osadena (st iga kuu eest eraldi)?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Kõik meil müügis olevad pääsmed tuleb kohe välja osta.

 17. Merle

  Tere,
  Kas põhikooli või gümnaasiumi õpilasele viks kehtida tudengitele mõeldud kuutasu või kehtib neile täishind?
  Vastuse eest ette tänades.

  1. Ivika Värton

   Tere Merle,

   Soodushind kehtib ainult Tartu Ülikooli üliõpilastele, seega kahjuks õpilasele see ei laiene.

 18. Maarika

  Tervist,
  mul on selline küsimus – kui ma ostan 6 kuud järjest pääset, siis ma saan püsikliendi staatuse? Ja kui jah, siis pärast kui ma ei osta edaspidi pääsmeid järjest (nt paar nädalat või pikkem) , siis püsikliendiks ei jää?

  1. Ivika Värton

   Tere, Püsikliendi staatuse saate peale seda kui olete kuue kuu pääsmega olnud klient 180 päeva, siis järgmise pääsme ostmisel saate püsikliendi hinna. Pääsmeid tuleb osta järjest ja kui jääb kasvõi üks päev vahet, siis süsteem automaatselt katkestab püsikliendi staatuse.

 19. Daria Raigla

  Tere!
  Lugesin TÜ infokirjast, et kergejõustikuhallli kasutamine TÜ üliõpilastele E-R kuni kell 13 on tasuta. Kas on see tõepoolest nii, või peab ikka midagi maksma?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Kergejõustikuhalli kasutamine E-R kuni kell 13.00 on Tartu Ülikooli üliõpilastele on täiesti tasuta. Vajalik on klubikaart, mille pandiraha on 1,60, aga on võimalik siduda õigused ka ID-kaardiga. Registreerimiseks võtke palun ühendust mari.nurklik@ut.ee

 20. Laura

  Tere!
  Kas nõustamine algajatele on kuupileti ostmisel tasuta või peab selle eest eraldi maksma? Kui peab, siis kui palju?

  1. Ivika Värton

   Tere, nõustamine, milliseid treeninguid oleks mõistlik alustuseks valida, on tasuta, kuid tuleb kokku leppida aeg. Nõustamine ei sisalda treeningplaani ega toitumisnõustamist.

 21. Olga

  Küsimus päevapaketi kohta: kas seda võiks kasutada, kui soovin alustada jõusaali trenni ga 14:20-14:30? (Lapsel on samal ajal kergejõustikutrenn ning ei tahaks seal niisama oodata).

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Pääse kehtib kasutamiseks kuni kell 15.00, peale seda ei saa enam uste vahel liikuda, seega peaks olema treening kell 15.00 nimetatud paketiga lõpetatud.

 22. Maria

  Tere!
  Mul tekkis selline küsimus, et Teie klubis ei ole liitumistasu ega lepingut, kui ma näiteks ostan 10x päeva pääse, käin selle ära ja rohkem käia ei saa, kas ma pean midagi maksma või teid ette hoiatama, et ma rohkem käia ei saa? (lihtsalt tekkis selline küsimus, sest oli juba teises klubis ebameeldiv kogemus)
  Aitäh Teile!

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Kui te enam ei soovi pääset osta, siis lihtsalt ei osta ning meie poolt mingeid takistusi ei ole.

 23. Oleg

  Tere,
  paar nädalat tagastasin klubikaardi ja vormistasin seda id-kaardi peale. Aga millegipärast ei saanud pandiraha tagasi. Küsisin tol ajal veel admistraatori käest kas saan ja ta ütles ei. Kas saate palun seletada miks?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   Olemasoleva klubikaardi eest peaksite kindlasti raha tagasi saama eeldusel, et kaart on terve ja kasutuskõlblik. Vabandan, et on olnu arusaamatus.
   Olge hea ja pöörduge minu poole e-kirjaga aadressil ivika.varton@ut.ee ning saame teha vastava tehingu kaardi eest raha tagastamiseks.

 24. Angelina

  Tere!

  Kas Tartu Ülikooli õpilastele kehtib veel tasuta kergejõustikusaali kasutuse võimalus?

  1. Ivika Värton

   Tere,

   TÜ Üliõpilaspileti olemasolul on kergejõustikuhalli kasutamine kuni 13.00 tasuta.

 25. Eva

  Tere.
  Küsin üle tühistamata jäänud treningute kohta.
  Mul juhtus nii, et üks trenn jäi tühistamata. Lugesin reeglid ära ja seal kirjas, et 3 tühistamata trenni puhul on 30 päevaks kaob õigus broneerida alates viimasest tühistamata treeningu.Kas vahet ei ole kui pikk vahe käimata treeningu vahel? Nt. üks jaanuaris, siis kuu pärast ja siis paari kuu pärast. Ja siis hakkab kehtima see 30 päeva?

  1. Ivika Värton

   Tere Eva,

   Vastan Teile täpsemalt e-kirjaga, kuid kõik peaks olema lahti kirjutatud meie broneerimise juhendis.

 26. Ha

  Hello,
  I ask for the student fee. If I am not UT student, but I have Estonian student card. Will the student fee still apply for my case?

  1. Ivika Värton

   Hi,

   Student prices are only for students of the University of Tartu.

 27. Anni

  Tere

  Hetkel jääb kodulehel arusaamatuks, kui palju maksab kuupääse (terve päev) TÜ tudengile alates septembrist 2017?
  Ja kui olen aasta tagasi soetanud klubi kaardi, kuid nüüdseks olete ID-kaardi põhine, kas saan siis klubikaardi raha tagasi?

  1. Ivika Värton

   Tere!
   TÜ üliõpilase hind on endiselt 1 kuu 35 eurot. Hinnad kodulehel on seotud veebipõhise maksesüsteemiga ning hinnad muutuvad alates 1.09.2017. Terve ja toimiva klubikaardi saad administraatori juures tagasi müüa ja vormistada ümber ID kaardile.

   1. Anni

    Ütlesite, et hinnad muutuvad alates 1-09-2017. Kas ma sain õigesti aru, et praegu maksab pääse 35€, hiljem aga rohkem? Mis siis pärast 1.sept on TÜ üliõpilase kuupääse hind?

 28. Agnes

  Hello! I would like to know what are the prices for a private trainer?

  1. Ivika Värton

   Dear Agnes, Personal training is 35 euros per one training and you have to contact Ivika Värton : ivika.varton@ut.ee.

 29. Eneli

  Kui klubikaart on kaduma läinud, kas selle asemel saab hoopis ID-kaarti kasutama hakata ja mitte uut kaarti rentida?

  1. Ivika Värton

   Tere Eneli! Jah, klubikaardi asemel saab võtta kasutusse ka ID kaardi.

 30. Mari

  Kas tudengihinnaga pääset ei saagi internetist osta?

  1. Ivika Värton

   Tere!
   Tudenghinnaga veebiks ostmiseks peab olema uuendatud TÜ ülikooli üliõpilase staatus koha peal st spordiklubis ja edaspidi saate juba veebist osta. Uuendama peab TÜ üliõpilaseks olemist uuesti aasta pärast enne 1.10.

 31. Darja

  Tere!
  Kas klubikaardi pandiraha 3,20 € peab maksma iga kuu, kui ma ostan kuupääset? Või see ainult makstakse 1 kord?

  1. Ivika Värton

   Tere! Klubikaardi eest tasutakse ainult üks kord ja kaardi saab tagasi müüa kui seda enam ei kasuta (eeldusel, et kaart on terve ja kasutuskõlbulik). KLubikaardi asemel on võimalik kasutada ka ID kaarti ja siis ei pea klubikaarti üldse lisaks omama.

 32. Eda

  Tere!
  Kas fitness klubis saab kasutada SportID soodustust?

  1. Ivika Värton

   Tere!

   SpordID-ga saab meil osta kassast ja öelda, et makse teostatakse SportID kontolt. Selleks peab SportID kontol olema pääsme summas krediiti.

 33. Anu

  Tere!
  Kui ostan 10x kaardi, kas saan seda kasutada ka kaaslasega kahe peale? Näiteks koos trenni tulles läheb kaardilt kaks külastuse korda maha.

  1. Ivika Värton

   Tere! Kõik spordiklubi pääsmed sh 10 korra pääse on isikulised. Seega ei saa nimetatud pääset ega ka teisi meie pääsmeid mitmekesi kasutada.
   Leiate meie teeninduseeskirja täpsemaks lugemiseks http://fitness.ut.ee/teeninduseeskiri/

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga