Kontakt

MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Fitnessklubi
Ujula 4, Tartu
Administraatori telefon: 737 6280

Fitnessklubi juht
Ivika Värton

Telefon 737 6274
E-post: ivika.varton@ut.ee

  Nimi (nõutud)

  Email (nõutud)

  Teema

  Sõnum

  5 Comments

  1. Annika

   Tere!

   Kas klubi pääset saab soetada, vaid kohapeal?

   1. Ivika Värton

    Tere Annika,

    Pääsme ostmine on hetkeseisuga tõesti võimalik ainult kohale tulles makstes sularahas või pangakaardiga. Samas, saate tulla pääset ostma ka kohe vahetult enne soovitud treeningut ja ei pea mitu korda käima.

  2. Rain

   Tere !

   Olen juba liige olnud 2014 aasta sügisest ja siiani tunnen kolmandal korrusel puudust massaažirullidest. Kas teil on plaan neid soetada või peaksin igakord enda oma kaasa võtma, mitte ainult mina vaid olen näinud palju spordiklubilisi, kellel on oma rull kaasas aga tunnen, et see on päris tüütu, kuna võtab väga palju ruumi.
   Elasin mõnda aega Austraalias ja nende spordiklubides oli alati rullid olemas.
   Üks pehmem, teine kõvem ja siis selline okkalisem pall, millega saad vajadusel kindlamaid punkte.
   Usun, et väga paljudel oleks sellest kasu, kuna leevendab seljapingeid ja lihaspingeid raskesti venitatavatel kohtadel. Vigastuste vältimiseks on Massaažirull ideaalne.

   1. Ivika Värton

    Tere Rain,

    Tänan ettepaneku eest ja võtame seda arvesse. Me ei ole kolmandale korrusele jõusaali rulli seni tõesti pannud, sest meil on tunniplaanis kõigile klientidele kenasti saadaval kaks Lihashoolduse tundi just nendesamade rullidega ja koos treeneri nõuannetega. Lisaks arvan, et selline ühiskasutatav rull ei ole kuigi hügieeniline.

    1. Rain

     Tere Ivika,

     Kui järelemõelda, siis tõesti vast ei ole hügieeniline, selles osas on Teil õigus aga samas lihashooldus tunnis kasutatakse ka erinevate inimeste poolt.

  Leave a Comment

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga