Too isa nädalavahetusel tasuta trenni!

Isadepäeva puhul saavad kõik isad tuleval nädalavahetusel oma lapsega koos TASUTA treenima tulla!Isadepäeva eri puudutab fitnessklubi jõusaali või kergejõustikuhalli kasutamist, samuti fitnessi rühmatreeningutes osalemist. Selleks, et osaleda, peab tasuta trenni tuleva isa lapsel olema kas kehtiv ja tasutud õppeleping spordikoolis, fitnessklubi kehtiv pääse või Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna hooajapääse. Pakkumine kehtib ka vastupidi, näiteks fitnessklubi pääsmega isa võib tulla tasuta trenni koos oma poja või tütrega, et ühiselt isadepäeva puhul aega veeta. Pakkumine kehtib 12. ja 13.novembril, st käesoleva nädala laupäeval ja pühapäeval.

Kui huvi pakuvad rühmatreeningud, leiad fitnessklubi tunniplaani SIIT, et sobiv trenn välja valida.

Isaga trennis näeme!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.